آخرین اخبار : 

معرفی کتاب های جدید مجمع ناشران

2399036

به گزارش آگه نیوز کتاب های جدید مجمع ناشران انقلاب اسلامی بر روی پیشخوان کتاب فروشی ها قرار گرفت.

در زیر به معرفی کتاب های تازه چاپ مجمع ناشران انقلاب اسلامی که در کتاب فروشی ها عرضه شده اند میپردازیم.

مجموعه ۵ جلدی رهنمای کودک شامل کتاب های آفتاب خراسان، حرم مثل بهشته، پیک پاکی ها، مهمان امام رضا ع و قانون های رنگی زندگی است که سه جلد از آنها شعر و داستای هایی از زندگی امام رضا ع است و دو جلد دیگر آشنایی با احکام است که توسط به نشر منتشر شده است.
اسلام در آمریکا کتاب دیگری است که نوشته کامبیز قانعی بصیری است و به بررسی جایگاه اسلام در آمریکا میپردازد؛ این کتاب را انتشارات امیرکبیر روانه بازار کرده است.
قصه های قشنگ ایرانی شامل داستان های ایرانی از ۳۰ کتاب کهن است که به احیاء داستان های قدیمی و پربار ایرانی پرداخته است. این کتاب توسط مجید ملامحمدی نوشته شده است و به نشر آنرا روانه بازار کرده است.
کتاب میدان‌های معنایی در کاربست قرآنی کتاب دیگری است که توسط انتشارات دارالحدیث منتشر شده است. این کتاب به همت محمد رکعی و شعبان نصرتی تهیه شده است و در آن به بررسی نظری و کاربردی معانی الفاظ در قرآن پرداخته شده است.

rahnama

کتاب های «تکسوار دشت زید» زندگینامه سردار شهید اسماعیل قهرمانی نوشته گلعلی بابایی توسط انتشارات ۲۷بعثت ، «۵۷ ریشتر» حکایتی از پس لرزه های انقلاب اسلامی در آنسوی مرزها  و «کاپیتولاسیون فرهنگی» اولین اثر در نقد سند ۲۰۳۰ به قلم مسعود رائیجی از انتشارات شهید کاظمی، مجموعه ۲۵ جلدی «رهنما» سبدی از موضوعات مختلف مانند ولایت فقیه، خانواده، احکام و …. با رویکرد روشنگری در شبهات موجود از انتشارات به نشر، «بررسی فقهی مدیریت زنان در مناصب سیاسی» به همت علی ‌آقاپیروز توسط انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و «شوخی های جُحا» تألیف خسرو کی منش که همان خاطرات ملانصرالدین است از انتشارات سروش روانه بازار کتاب شده اند.

joha

علاقمندان به کتاب های معرفی شده میتوانند با مراجعه به کتاب فروشی ها و یا سایت انتشارات، کتاب مورد نظر خود را تهیه و مطالعه کنند.

راستی اگر میتونید مطلب رو توی شبکه اجتماعی ها اشتراک بگذارید با این کارتون به پیشرفت ما کمک میکنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *