آخرین اخبار : 

شانزدهمین جشنواره تجلیل از حافظان کل قرآن

4

به گزارش آگه نیوز شانزدهمین جشنواره سراسری تجلیل از حافظان کل قرآن کریم توسط موسسه بیت الاحزان حضرت زهرا س در استهبان فارس برگزار شد.

این مراسم که عنوان بزرگترین گردهمایی حافظان کل قرآن کریم کشور را دارد با حضور ۵هزار حافظ و قاری از ۲۷ استان کشور برگزار گردید.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گشت و سپس با سخنرانی حجت‌الاسلام شاهسونی، مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا س ادامه یافت.
وی با اشاره به تاریخچه موسسه گفت موسسه کار خود را ۲۰ سال پیش از یک روستا آغاز کرد اما امروزه با همت جهادی بیش از ۱۶۰ شعبه در سراسر کشور داریم.

2

در ادامه این مراسم حجت الاسلام کافی به بیان وظایف ما در قبال قرآن پرداخت و افزود : اولین وظیفه ما حفظ، تعلیم و تعلم قرآن کریم است و وظیفه دوم که پس از فراگیری بر ما محول میشود تدبر و تفکر در آیات این کتاب الهی است.
وی در ادامه سخنان خود خطاب به حافظان گفت تضمین سعادت شما عمل به قرآنی است که حفظ کرده اید و همه ما باید عمل به قرآن را در جامعه رواج دهیم تا از این همه فسادی که به دلیل بی توجهی به قرآن بوجود آمده است جلوگیری کنیم.

3

در انتهای این مراسم غلامرضا کافی از شاعران آئینی کشور به شعر خوانی پرداخت و سپس از ۲۴۸ حافظ کل قرآن کریم در دو بخش برادران و خواهران تجلیل شد و لوح تقدیری به رسم یادبود به آنها اعطا شد.

راستی اگر میتونید مطلب رو توی شبکه اجتماعی ها اشتراک بگذارید با این کارتون به پیشرفت ما کمک میکنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *