آخرین اخبار : 

معرفی کتاب های جدید مجمع ناشران انقلاب اسلامی

2399036

به گزارش آگه نیوز کتاب های جدید مجمع ناشران انقلاب اسلامی بر روی پیشخوان کتاب فروشی ها قرار گرفت.

باتوجه به ایام سوگواری امام حسین ع و ماه محرم، بیشتر کتاب ها رنگ و بوی حسینی دارند، البته در کنار آنها کتاب های دیگری نیز منتشر شده اند که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم.

کتاب های “اباعبدلله الحسین(ع) شهید اشک” به قلم سیدمحمدحسین میرباقری از مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، “رحل نی” گزیده ای از اشعار عاشورایی وحید قاسمی از نشر جمهوری اسلامی، “پنجه بر پیشانی” آخرین اثر زنده‌یاد غلامرضا شکوهی از انتشارات سوره مهر، “مسافران جاده‌های سرد” داستانی از سرگذشت ضد انقلاب، پس از انقلاب به قلم مجید محبوبی از کتابستان معرفت، “جریان‌های فرهنگی ایران معاصر” از محقق پرتلاش رضا بیگدلو، “کوشک زلزله” خاطرات هشت سال جنگ تحمیلی از جلیل عابدینی و رمان “رویای آق‌تاریم” آخرین اثر مصطفی جمشیدی از سوی به نشر روانه بازار کتاب فروشی ها شده اند.

rahl

همچنین کتاب های “یک دختر بی گوشواره”، “بچه های فرات”، “آیین اشک و سوگ سیدالشهدا ع” و “اینجا کربلاست، پدر” از سری کتاب هایی هستند که از سوی منانشر برای ایام محرم منتشر شده اند.

اما با توجه به هفته دفاع مقدس، بازار کتاب های ادبیات دفاع مقدس و انقلاب اسلامی نیز داغ بود.
در این راستا کتاب های “تفنگمو زمین نذار”، ” در فرانسه تک درختی هست”، “سایه تاک”، “در رقه بودم”، “بی قرار”، “فانوس حرم”، “زندگی زیباست”، “نشانی روی آب و ردِّ کبوترها”، “داستان های انقلاب” و “خداحافظ آقای رئیس” منتشر شده اند که بیانگر داستان هایی از دوران دفاع مقدس و همچنین روایت هایی از انقلاب اسلامی میباشند.

khodafez

علاقمندان جهت تهیه کتاب های فوق میتوانند به سایت انتشارات مربوطه مراجعه کرده و یا با مراجعه به کتاب فروشی های معتبر کتاب های مدنظر را تهیه نمایند.

راستی اگر میتونید مطلب رو توی شبکه اجتماعی ها اشتراک بگذارید با این کارتون به پیشرفت ما کمک میکنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *