آخرین اخبار : 

جلسه هفتگی هیات میثاق باشهدا

photo_2017-12-16_12-58-11

به گزارش آگه نیوز جلسه هفتگی هیات میثاق باشهدا یکشنبه گذشته برگزار شد.

این مراسم با بیان لطائف قرآنی توسط حجت الاسلام کاظمی ،سخنرانی حجت الاسلام حائری زاده و مناجات خوانی حجت الاسلام زندیه برقرار بود.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام کاظمی به بیان داستان حضرت نوح پرداخت و دلیل تمسخر حضرت نوح را علمی که نزد کافران بود برشمرد و افزود آنها با علومی که داشتند نمیتوانستند از غیب و آخرت چیزی به دست آوردند و برای همین از پیامبران و حضرت نوح پیروی نمیکردند.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام حائری زاده به بیان راه های کسب ادب اشاره کرد و افزود ما در رابطه با عبادات و خواسته هایمان باید با ادب با خداوند متعال برخورد کنیم و اینگونه میتوان به درجات بالا دست یافت.

haery

ایشان در ادامه سخنان خود به ادب در برابر پیامبر ص و ائمه ع پرداخت و در رابطه با زیارات و دعاهای وارد شده گفت: باید ادب کرد و در مقابل پیامبر و ائمه هنگامیکه به زیارت ایشان میپردازیم آهسته بخوانیم و همچنین در حرم آنها صدایمان را بلند نکنیم.

پس از سخنرانی، حجت الاسلام زندیه به مناجات خوانی پرداخت و همراه با حاضران به زمزمه مناجات حضرت امیر ع در مسجد کوفه پرداخت. و در انتهای مراسم به مرور بخشی از وصیت نامه شهید جاوید مرحمتی پرداخت.

راستی اگر میتونید مطلب رو توی شبکه اجتماعی ها اشتراک بگذارید با این کارتون به پیشرفت ما کمک میکنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *