آخرین اخبار : 

مراسم گرامیداشت حماسه نه دی در مجموعه سرچشمه

732306

به گزارش آگه نیوز مراسم گرامیداشت حماسه نه دی در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار گشت.

حجت الاسلام اکبرنژاد در جلسه تفسیر تمدنی قرآن ضمن گرامیداشت نه دی و ایام الله خواندن این ایام افزود:‌گرامیداشتن این روز با همایش و گردهمایی و راهپیمایی صورت نمیگیرد ؛ ما باید به تحلیل این واقعه بپردازیم و تدبیر عالمانه برای آن داشته باشیم و این یعنی گرامیداشتن نه دی.
وی در ادامه سخنان خود به دشمنان اشاره کرد و گفت: امروزه برای من ثابت شده است که انگلیسی که ۲۰۰ سال کشور ما را استعمار کرده بود و آمریکایی که از هیچ ظلمی در برابر ما کوتاهی نکرد ؛ امروز نیز دلش برای من به رحم نیامده است و قطعا برای ما نقشه هایی کشیده است که به دنبال دوستی با ما است.

akbarnejad

همچنین حجت الاسلام علی اکبری نیز در جلسه تفسیر صحیفه سجادیه با اشاره به حماسه نه دی آن را امتحانی بزرگ برای انقلاب برشمرد.
وی در ادامه سخنان خود گفت انقلاب ما ابر قدرت ها را به چالش کشید و از این رو آنها تمام تلاششان را برای سرنگونی نظام ما کردند اما خوشبختانه با بصیرت مردم و رهبری مقام معظم رهبری فتنه آنها به شکست انجامید و انقلاب یه گام دیگر به جلو برداشت.
وی در ادامه افزود دشمنان ابتدا میخواستند این حماسه را کمرنگ جلوه دهند تا فراموش شود اما با شکست روبرو شدند و در گام دوم تصمیم به تحریف این حماسه گرفتند که باز هم به لطف خدا با شکست مواجه شدند.
شایان ذکر است جلسات تفسیر تمدنی قرآن کریم و صحیفه سجادیه به صورت هفتگی در موسسه فرهنگی سرچشمه برگزار میشود.

راستی اگر میتونید مطلب رو توی شبکه اجتماعی ها اشتراک بگذارید با این کارتون به پیشرفت ما کمک میکنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *