آخرین اخبار : 

حمایت از طرح‌های قرآنی و مروج سبک زندگی اسلامی حوزه دیجیتال

طرح‌های قرآنی که به منظور تولید محتوای قرآنی در حوزه دیجیتال باشند، حمایت می‌شوند.

به گزارش «سبک زندگی اسلامی» به نقل از خبرگزاری شبستان، مدیر مرکز دیجیتال قزوین با اعلام این خبر گفت: با توجه به گسترش روزافزون استفاده از فضای مجازی و نفوذ رسانه ‌های دیجیتال در جامعه، نیاز به تولید محتوای دیجیتال در حوزه‌ های مختلف احساس می‌شود که این احساس نیاز در بخش مذهبی و قرآن بیش از سایر بخش‌ها وجود دارد.

«سعید پو رایمانی» عنوان کرد: با وجود اهمیت قرآن و زندگی بر مبنای اصول قرآنی در کشور، تولید محتوای دیجیتال در زمینه قران و عترت رضایت ‌بخش نیست و باید در این زمینه گام‌های گسترده ای برداشت و تولیدکنندگان محتوای دیجیتال را به تولید محتوای قرآنی ترغیب کنیم.

مدیر مرکز دیجیتال قزوین اضافه کرد: در حال حاضر، عرصه جنگ نرم است چرا که دشمن با استفاده از فضای مجازی و تولید محتوای دیجیتال اقدام به تهاجم فرهنگی و تحمیل سبک زندگی غربی در جوامع اسلامی کرده است و در این میان ما باید با تولید محتوای دیجیتال غنی در زمینه مذهب به ترویج سبک زندگی اسلامی بپردازیم.

وی تصریح کرد: فضای مجازی قابلیت‌ها و امتیازهای ویژه ‌ای در راستای پیشبرد اهداف علمی، فرهنگی و مذهبی دارد و ما باید از این فضا به نحو احسن استفاده کنیم و در زمینه تولید محتوای دیجیتال غنی در زمینه قرآن گام برداریم.

پو رایمانی افزود: این مرکز در حال حاضر بخشی از فعالیت‌های خود را بر حمایت از تولیدکنندگان محتوای دیجیتال قرانی متمرکز کرده و بررسی‌های لازم را برای سرعت بخشیدن بر تولید محتواهای دیجیتال قرآنی و افزایش کیفیت آن‌ها انجام داده است.

مدیر مرکز دیجیتال قزوین در خاتمه یادآور شد: تولیدکنندگانی که آثار فاخری در زمینه انیمیشن، وب سایت، بازی و سرگرمی دیجیتال، نرم افزارهای رسانه ای، برنامه های کاربردی رسانه های هوشمند و همراه در حوزه قرآن و عترت دارند و آثار آن‌ها در انتقال مفاهیم قرآنی از طریق ابزارهای دیجیتال کمک می‌کنند، حمایت می‌شوند.

راستی اگر میتونید مطلب رو توی شبکه اجتماعی ها اشتراک بگذارید با این کارتون به پیشرفت ما کمک میکنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *