آخرین اخبار : 

استقبال انگلیسی‌ها از نمایشگاه سبک زندگی اسلامی

هزاران بازدیدکننده از سراسر انگلیس از نمایشگاه سبک اسلامی در شهر کاونتری بازدید کردند.

به گزارش «سبک زندگی اسلامی» به نقل از «رسا» هزاران بازدیدکننده از سراسر انگلیس، ۱۰ و ۱۱ مردادماه به ورزشگاه «ریکو آرنا» در شهر کاونتری رفتند تا از نمایشگاه سبک زندگی اسلامی بازدید کنند.

در این نمایشگاه تولیدکنندگان بین‌المللی محصولات غذایی، نوشیدنی‌ها، پوشاک و ارائه‌دهندگان خدمات گردشگری، سلامت، زیبایی و اقتصادی زیر یک سقف جمع شدند و سبک زندگی اسلامی را به نمایش گذاشتند.

بیش از ۸۰ تولیدکننده از کشورهای مختلف از جمله مالزی، آفریقای جنوبی، نروژ، ترکیه و دانمارک در این بزرگ‌ترین نمایشگاهی که با این عنوان در انگلیس برگزار شد، حضور پیدا کردند.

«طاهر میرزا»، بنیان‌گذار نمایشگاه سبک زندگی اسلامی گفت: این نمایشگاه پذیرای همه ادیان و اقشار بود و سهم بزرگ مسلمانان انگلیسی در اقتصاد این کشور را به نمایش گذاشت.

وی افزود: این بزرگ‌ترین برنامه‌ای است که تاکنون در انگلیس با تمرکز مستقیم بر نقش برجسته مسلمانان در همه ابعاد جامعه برگزار شده است.

در این نمایشگاه سمینارهایی در مورد موضوعاتی چون گردشگری، سبک زندگی حلال و اقتصاد اسلامی برگزار شد.

همچنین برنامه‌های تفریحی و نیز سخنرانی‌هایی با حضور کارآفرینان و متخصصان اقتصادی نیز برگزار شد که در آن اطلاعاتی در مورد بازار حلال، پیش‌بینی آینده صنعت حلال، روند رشد این بازار و شناخت بازار مصرف‌کنندگان مسلمان در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفت.

برنامه‌های خیریه‌ای نیز در حاشیه این نمایشگاه برگزار شد که حمایت از بنیاد خیریه کودکان «زویی» در کاونتری از آن جمله بود

راستی اگر میتونید مطلب رو توی شبکه اجتماعی ها اشتراک بگذارید با این کارتون به پیشرفت ما کمک میکنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *