آخرین اخبار : 

اکران فاز چهارم تصویرسازی‌های سبک زندگی اسلامی در اتوبوس‌های تندرو تهران

به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی بسیج شهرداری تهران اکران فاز چهارم تصویرسازی‌های سبک زندگی اسلامی ایرانی در اتوبوس‌های تندرو شهر تهران، آغاز شد.

به گزارش «سبک زندگی اسلامی» به نقل از ایکنا، قائم مقام سازمان بسیج شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت: این تصویر سازی‌ها با هدف آموزش شهروندی و ترویج سبک زندگی صحیح و با محوریت سبک زندگی طراحی و در بیش از ۸۰ درصد از اتوبوس‌های تندرو شهر تهران به نمایش درآمده است.

«بابایی» با بیان این که این طرح در سه فاز گذشته با استقبال چشمگیر شهروندان تهرانی روبرو شده تصریح کرد: سازمان بسیج شهرداری تهران بعد از اکران موفق تصویر سازی‌ها گذشته با مضامین سبک زندگی اسلامی، سبک زندگی شهدا، سبک زندگی امام حسین (علیه‌السلام) و یاران با وفایش، مضامین نوروزی و ایام فاطمیه، فاز چهارم را با موضوعاتی نظیر غرب‌زدگی، اعتیاد، نقش رسانه در خانواده، تأثیر شبکه های اجتماعی بر خانواده، آسیب تک فرزندی، تأثیر دعای پدر و مادر، آسیب ماهواره، خرید کالا، قلیان کشیدن، نماز اول وقت، قرض‌الحسنه اکران کرده است.

وی افزود: این طرح‌ها به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی بسیج شهرداری تهران و به صورت استیکر و لمینت بر روی شیشه‌های داخل اتوبوس‌های BRT شهر تهران نصب شده است.

 

راستی اگر میتونید مطلب رو توی شبکه اجتماعی ها اشتراک بگذارید با این کارتون به پیشرفت ما کمک میکنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *