آخرین اخبار : 

سیستم پرداخت اینترنتی وجوهات شرعی

سیستم پرداخت آنلاین وجوهات شرعی دفتر مقام معظم رهبری چند روزی است به طور رسمی راه اندازی و اقدام به فعالیت نموده است.

دفتر وجوهات شرعی حضرت آیت الله خامنه ای با هدف رفاه حال خواهران و برادران مسلمان و تسهیل پرداخت وجوهات شرعی، صفحه پرداخت آنلاین را راه اندازی و فعال نموده است.

این صفحه شامل سه بخش راهنما، پرداخت وجوهات و پیگیری پرداخت می‌باشد. در بخش راهنما موارد شمول وجوهات شرعی از جمله خمس، زکات، صدقه، کفاره، فطریه، نماز قضا و … به تفکیک محاسبه و در جدول مبالغ درج شده است.

مراجعان محترم که دارای کارت‌های بانکی عضو شتاب و رمز دوم هستند، با توجه به جدول مبالغ، مقدار وجوهات خود را محاسبه و در پس از پرداخت، کد رهگیری دریافت می‌نمایند. در بخش پیگیری پرداخت با درج کد رهگیری می‌توانند وجوهاتی که قبلاً پرداخت کرده‌اند، پیگیری و کسب اطلاع نمایند.

کاربران جهت استفاده از خدمات سیستم پرداخت اینترنتی وجوهات شرعی می‌توانند به نشانی www.leader.irمراجعه و نسبت به پرداخت وجوهات خود اقدام نمایند.

پایگاه اطلاع رسانى دفتر مقام معظم رهبرى (دام ظله) در راستای آشنایى با فتاوا و دیدگاه‌های فقهى حضرت امام خمینى (ره) و حضرت آیت الله العظمى خامنه‌‏اى و نیز تسهیل و تسریع در پاسخگویى به سؤالات شرعى، به خصوص براى مسلمانان خارج از کشور راه اندازی شده و ارتباطی مستمر با کاربران داخل و خارج از کشور دارد.

راستی اگر میتونید مطلب رو توی شبکه اجتماعی ها اشتراک بگذارید با این کارتون به پیشرفت ما کمک میکنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *