آخرین اخبار : 

موسسه قرآنی سدید

مؤسسه  قرآنی سدید در راستای تلاش مستمر برای قرآنی کردن جوانان به صورت بنیادی، گام آسمانی خویش را با راه‌ اندازی این مؤسسه برداشته و تمام توان خود را در جهت تسهیل فراگیری آموزه‌های قرآنی برای سطوح مختلف به کار بسته است.

 

این مؤسسه از سال ۱۳۷۹ به  نام دارالقران حضرت زهراء (سلام الله علیها) شروع به فعالیت نموده و با گذشت زمانی کوتاه مورد استقبال اساتید و جامعه قرآنی قرار گرفت. در طی این مدت قاریان و حافظان زیادی در این مؤسسه تربیت شده اند که هم اکنون عده‌ای از این افراد در شمار اساتید و شخصیت‌های تاثیر گذار جامعه قرآنی به شمار می روند.

 

هدف از برپایی این سایت تلاش برای ترویج فرهنگ انس با قرآن است که این روزها شدیدا نیاز به آن در اینترنت احساس می‌شود. امیدواریم با برپایی این سایت گامی هر چند کوچک در انتشار فرهنگ قرآن در فضای مجازی برداشته باشیم .

 

موضوع فعالیت های مؤسسه

موضوع فعالیت مؤسسه به شرح زیر است:

‌روخوانی و روانخوانی، قرائت(تحقیق و ترتیل)، ترجمه، مفاهیم، حفظ، سیره معصومین (علیهم السلام)، احکام، ادعیه، زیارات؛ مدیحه سرائی، اذان، ابتهال، همخوانی و تواشیح.

 

اهداف مؤسسه

اهداف مؤسسه عبارتند از:‌

تمسک به تعالیم انسان‌ساز قرآن‌کریم و معارف اهل بیت علیهم السلام و تلاش در جهت تقویت ایمان و اعتقاد افراد جامعه به قرآن و عترت،‌ تعمیق معرفت عمومی، تعمیم فهم ، درک و تدبر قرآن‌کریم-تلاش در جهت عملی شدن فرهنگ قرآن و عترت در ابعاد فردی و اجتماعی-اشاعه و ترویج آیات و مفاهیم قرآن کریم در حوزه‌ی فرهنگ عمومی و تجلی آن در نماد‌سازی، محاوره‌‌های مردمی، تبلیغات رسانه‌ای و …-معرفی و بازشناسی فرهنگ مهدویت و هدایت جامعه به سمت فرهنگ انتظار

نام رسمی مؤسسه‌

نام رسمی ثبت شده این مجموعه در وزارت ارشاد کشور، «مؤسسه‌ فرهنگی قرآن و عترت قول السدید » می باشد. شماره ثبت: ۳۲۶۳۶

راستی اگر میتونید مطلب رو توی شبکه اجتماعی ها اشتراک بگذارید با این کارتون به پیشرفت ما کمک میکنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *