آخرین اخبار : 

پانزدهمین دوره مدارس حفظ تخصصی قرآن بیت الاحزان آغاز به کار کرد

آیین افتتاحیه پانزدهمین دوره مدارس شبانه روزی حفظ و تفسیر یکساله کل قرآن کریم بیت الاحزان صبح امروز در حسینیه صاحب الزمان روستای قرآنی محمد آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها)، شروع این مراسم که با حضور نزدیک به ۲۰۰ نفر از قرآن آموزان مدارس حفظ و طرح رحله همراه بود با تلاوت قرآن کریم توسط حافظ و قاری بیت الاحزان مزین گشت و پس از سرود جمهوری اسلامی حجت الاسلام شاهسونی مدیر مؤسسه ضمن خوشامد گویی به سخنرانی پرداخت.

وی ابتدا به دلیل انتخاب نام بیت الاحزان در این مؤسسه قرآنی اشاره کرد و در سخنانی لزوم توجه به قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت در کنار یکدیگر را خواستار شد. حجت الاسلام شاهسونی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت حفظ قرآن خواستار تلاش و کوشش مجدانه قرآن آموزان در یادگیری معارف و احکام قرآنی شد.

برنامه دیگر این مراسم اجرای برنامه حفظ توسط آقای طرفی از حافظان و قرآن آموختگان مدارس حفظ بیت الاحزان بود که با استقبال حاضرین مواجه گشت.

پخش کلیپ، سخنرانی حجت الاسلام الهی زاده از اعضای هیئت امنای مؤسسه و سخنرانی و بیان شیوه کار و برنامه مدارس حفظ توسط حجت الاسلام علی اکبر شاهسونی از برنامه های دیگر این مراسم بود.

راستی اگر میتونید مطلب رو توی شبکه اجتماعی ها اشتراک بگذارید با این کارتون به پیشرفت ما کمک میکنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *