آخرین اخبار : 

کتاب های جدید در راه نمایشگاه

2399036

به گزارش آگه نیوز آثار جدید ناشران انقلاب اسلامی برای نمایشگاه بین المللی کتاب منشر شد.
مجمع ناشران انقلاب اسلامی در آستانه برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کتاب های جدیدی را برای عرضه در نمایشگاه آماده کرده است که برخی از آنها به شرح زیر است

نقدی بر مدخل «خمینی، روح الله» در دایره‌المعارف بزرگ اسلامی توسط بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی به قلم سهراب مقدمی شهیدانی و میثم عبداللهی منتشر شد.
این کتاب با رویکردی نقادانه به مرور مدخل “خمینی روح الله” در “دایره المعارف بزرگ اسلامی” پرداخته است و با توجه به اینکه بزرگترین مرجع برای پژوهشگران درباره امام خمینی ره این دائره المعارف میباشد ، نقاط مبهم آنرا بیان و اصلاحات لازم را آورده است.

29-408x264

تازه ترین اثر صادق کرمیار با نام “حریم” نیز توسط انتشارات کتاب نیستان به چاپ رسیده است و در نمایشگاه عرضه خواهد شد.
کرمیار در مصاحبه درباره این کتاب گفت : این کتاب را در سال های ۸۵ ۸۶ نوشته بودم اما با توجه به اینکه جامعه ما امروزه به مسئله “حریم” مبتلاست تصمیم به انتشار آن گرفته ام.

انتشارات شهید کاظمی در سی امین نمایشگاه کتاب تهران از سه اثر جدید رونمایی خواهد کرد .

کتاب “از حاج‌ابراهیم تا خان‌طومان” خاطرات رزمندگانی است که در لشگر ۲۵ کربلا در ارتفاعات حاج ابراهیم با همدیگر آشنا میشوند و پس از داستان هایی که برای هر کدامشان پیش می آید پس از سالها دوباره برای دفاع از حریم اهل بیت دور هم جمع شده و راهی سوریه میشوند . این کتاب به صورت داستانی توسط  سید عبدالرضا هاشمی ارسنجانی نگارش شده است.

15-2-408x264

پاسداران جوان اثر دیگری است که به بررسی حاکمیت تا سقوط گروهک‌ها در کردستان میپردازد . این کتاب توسط غلامحسین فرحی یزدی نوشته شده است و حاصل خاطرات وی از دوران قبل و بعد از انقلاب در کردستان است.

خاطرات همسران جانبازان در “چشم روشنی” گردآوری شده است و در شهر آقتاب میتوان آنرا تهیه کرد. این اثر به جمع آوری خاطرات همسران شهدا از زمان زندگی مشترکشان با این فرشتگان زمینی پرداخته است که حاصل تلاش کوثر لک در جمع آوری این خاطرات است.

سفیران صبح نخستین کتاب تخصصی با محوریت نماز جماعت صبح در مسجد است که توسط ستاد اقامه نماز کشور جهت احیا این مهم بر زمین مانده منتشر شده است .

نشر اسم کتاب “آپارتمان روباز” اثر علی مؤذنی را برای رونمایی به نمایشگاه میبرد . این کتاب رمانی اجتماعی است که با رویکرد مسائل عاطفی میان جوانان به بیان داستان میپردازد .

15-4-408x264

همچنین نشر آرما در کنار عرضه کتب تازه منتشر شده اش در این دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب به رونمایی و معرفی کتاب “لبنان زدگی” از سید حسین مرکبی میپردازد که سفرنامه ای از سفر به عروس غرب آسیاست .

راستی اگر میتونید مطلب رو توی شبکه اجتماعی ها اشتراک بگذارید با این کارتون به پیشرفت ما کمک میکنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *