آخرین اخبار : 

حضور شیخ محمد فهمی عصفور در مدرسه قرآنی حضرت ثامن الحجج (ع)

1494833551g1_gall

به گزارش آگه نیوز شیخ محمد فهمی عصفور داور بین المللی مسابقات قرآن کریم از کشور مصر از مدرسه شبانه روزی حفظ و مفاهیم یکساله کل قرآن کریم حضرت ثامن الحجج (ع) مشهد بازدید کرد.

شیخ محمد فهمی عصفور صاحب اجازه اقراء از کشور مصر می باشد که در سفر اخیرش به ایران از مدرسه ثامن الحجج (ع) بازدید کرد و با قرآن آموزان این مدرسه دیداری صمیمانه داشت.

1494833551g3_gall

وی در این دیدار با سوال کردن از حافظان از کیفیت حفظ آنها ابراز خرسندی کرد و شیوه حفظ مدارس شبانه روزی حفظ قرآن را ستود و در ویدئویی ۲ دقیقه ای از جوانان دعوت کرد تا با حضور در این مدارس به حفظ و آموزش مفاهیم قرآن کریم بپردازند.

عصفور پس از حفظ کل قرآن کریم به مذهب شیعه گروید و به همین جهت از الازهر اخراج شد و هم اکنون در جامعه المصطفی العالمیه لبنان به تدریس علوم قرآنی مشغول است .

 

همچنین نشست توجیهی اولین دوره مراکز تخصصی حفظ روزانه کل قرآن کریم در مرکز برگزار شد.

1494835310g4_gall

در این نشست حجت الاسلام شاهسونی مدیر مؤسسه گفت : در جهت ایجاد امکان حفظ قرآن برای همه اقشار علاقمند به حفظ کل قرآن کریم دوره های امسال به صورت روزانه برگزار میشود؛ و ان شاالله با حضور گسترده تری از ثبت نام کنندگان مواجه خواهیم بود که این امر تلاش مضاعف مدیران و مسئولان را برای برگزاری هرچه بهتر این دوره ها طلب میکند.

ثبت نام مراکز روزانه حفظ تخصصی کل قرآن کریم از دوشنبه اول خرداد ماه آغاز شده است و تا ۱۵ خرداد ادامه خواهد داشت.

همچنین ثبت نام مدارس شبانه روزی حفظ یکساله کل قرآن کریم که تا ۳۱ اردیبهشت اعلام شده بود نیز تا ۱۵ خرداد ماه تمدید شد.

 

راستی اگر میتونید مطلب رو توی شبکه اجتماعی ها اشتراک بگذارید با این کارتون به پیشرفت ما کمک میکنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *