آخرین اخبار : 

جمع خوانی قرآن در مساجد رودبار جنوب

12345

به گزارش آگه نیوز در ماه مبارک رمضان جمع خوانی قرآن کریم در مساجد سطح شهر رودبار جنوب به همت موسسه قرآن و عترت یاران ظهور در حال برگزاری است.

در این جلسات روزانه یک جزء از کلام الله مجید قرائت میشود و حاضران همراه با قاریان برتر استان به تلاوت قرآن در ماه بهار قرآن میپردازند.

حجت الاسلام اکبری مدیر مسئول موسسه قرآن و عترت یاران ظهور در مورد این طرح گفت : هدف ما از برگزاری این جلسات این است که ان شاالله تا انتهای ماه مبارک رمضان یک ختم قرآن داشته باشیم و مومنان با دستی پر به استقبال از عید بندگی بروند.

1234گ

وی با اشاره به استقبال پرشور مردم از این طرح خاطر نشان کرد با توجه به دعوت از قاریان برتر استانی ، مردم استقبال خوبی داشتند و جلسات در برخی از مساجد با جمعیت بالغ بر دویست نفر برگزار میشود.

اکبری در انتها به برگزاری جلسات روخوانی و روانخوانی قرآن برای خواهران و برادران اشاره کرد و افزود: ما با بهرمندی از اساتید مجرب امکان روخوانی قرآن کریم را برای تمامی سنین حتی بی سوادان فراهم کردیم که این جلسات نیز با استقبال خوب خواهران و برادران قرآنی مواجه شد.

Untitled

جلسات تلاوت روزانه یک جزء از کلام الله مجید تا انتهای ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت و علاقمندان میتوانند با حضور در مساجد از این طرح استفاده کنند.

راستی اگر میتونید مطلب رو توی شبکه اجتماعی ها اشتراک بگذارید با این کارتون به پیشرفت ما کمک میکنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *