آخرین اخبار : 

افتتاح مدرسه حفظ کل قرآن امام سجاد (ع) در شهرقم

quran

به گزارش آگه نیوز  مدرسه شبانه روزی حفظ و مفاهیم یکساله کل قرآن کریم امام سجاد ع در شهر مقدس قم توسط بیت الاحزان حضرت زهرا س افتتاح شد.

حجت الاسلام سیاری، مسئول مؤسسه بیت الاحزان در استان قم ضمن بیان این خبر افزود یکی از استان هایی که ظرفیت بالایی در آموزش حفظ و مفاهیم قرآن کریم دارد استان قم است که الحمدلله مدرسه امام سجاد ع در این استان راه اندازی شد تا بستری برای استفاده از این ظرفیت فراهم شود.

مدرسه امام سجاد ع در قراردادی که بین موسسه بیت الاحزان و  اوقاف مبنی بر اجرای طرح حفظ تخصصی در امامزاده جمال ع بسته شد تاسیس شد.
طبق این قرارداد هیئت امنا امامزاده جمال ع مکان مورد نیاز برای آموزش قرآن را تأمین میکند و مدرسه امام سجاد ع مجری آموزش حفظ و مفاهیم قرآن کریم خواهد بود.

e lamal

در ادامه ثبت نام طرح ملی رحله (حفظ تابستانه ۴ جزء از قرآن کریم) که توسط موسسه بیت الاحزان برگزار خواهد شد ، حجت الاسلام سابقی نژاد مسئول بیت الاحزان در جنوب کرمان از استقبال خوب نوجوانان و جوانان این منطقه و تکمیل ظرفیت ثبت نام خبر داد.

سابقی نژاد که قرآن آموخته سال ۹۲ بیت الاحزان است در ادامه گفت : ما برای منطقه رودبار جنوب ۲۰۰ نفر ظرفیت در نظر گرفته بودیم که تا اکنون ۱۵۰ نفر از طریق سایت و بیش از ۵۰ نفر هم با مراجعه به دفتر موسسه اقدام به ثبت نام در این طرح کرده اند . با توجه به تعداد ثیت نام های صورت گرفته تا کنون رکورد ثبت نام در اختیار منطقه جنوب کرمان قرار دارد.

طرح تابستانه حفظ ۴ جزء از قرآن کریم در مدارس شبانه روزی موسسه بیت الاحزان از ۱۹ تیر ماه آغاز و تا ۹ شهریور ادامه خواهد داشت.

راستی اگر میتونید مطلب رو توی شبکه اجتماعی ها اشتراک بگذارید با این کارتون به پیشرفت ما کمک میکنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *