آخرین اخبار : 

معرفی کتاب های جدید منا نشر

2399036

به گزارش آگه نیوز مجمع ناشران انقلاب اسلامی کتاب های جدیدی را روانه بازار کتاب کرده است.

کتاب های تازه منتشر شده در دسته های متفاوتی نوشته شده اند که در ادامه به معرفی مختصر آنها میپردازیم.

modoriat

کتاب های “درآمدی بر مدیریت جهادی” بررسی مدیریت جهادی در ادبیات انقلاب در چهار جلد، “فهم قرآن در دبستان و دبیرستان” آموزه هایی برای معلمان و شیوه کار با دانش آموزان، “مکاتیب الرسول” گردآوری نامه های پیامبر اعظم، مجموعه شعر “دختر آقا لک لک” شعر هایی با زبان کودکانه برای گروه سنی خردسال، “نهیلیسم ابسورد” بررسی ریشه های نهیلیسم و ابسوردیته در ادبیات غرب از جمله کتاب های منتشر شده توسط منا می باشند.

faryad

کتاب “فریاد در خاکستر” اثر صادق کرمیار نویسنده مطرح این روز های کشور نیز منتشر شده است.
در فریاد خاکستر شاهد نگاه های متفاوتی به دفاع مقدس هستیم. کرمیار در این مجموعه از دل خشونت هایی که جنگ به همراه دارد به دنبال بیان ارزش هاست. وی با بیان داستان هایی از رویایی مستقیم با جنگ سعی در درک موقعیت های جنگی توسط خواننده داشته و با قلم توانای خود تا حد زیادی هم به موفقیت نائل شده است.

همچنین کتاب های “عطر فرشته” جستاری در موضوع حجاب، “قدس رویای ما” رویای کودکان فلسطینی برای سرزمین مادریشان، “مکتب حکمی تهران و عرفان اسلامی” بررسی مکاتب حکمی و عرفانی در تهران، “نشان سرخ” زندگینامه  اصحاب پیامبر ص، “اخلاق سیاست ورزی” بررسی جایگاه اخلاق در مباحث سیاسی، “کشاورزی ما” بررسی ریشه های کشاورزی با رویکرد ایرانی اسلامی، “بادیگارد” زندگینامه داستانی شهید عبدالله باقری و “بیان قرآن” با تمرکز بر تقسیر سوره مجادله از دیگر کتبی هستند که توسط مجمع ناشران انقلای اسلامی منتشر شده اند.

راستی اگر میتونید مطلب رو توی شبکه اجتماعی ها اشتراک بگذارید با این کارتون به پیشرفت ما کمک میکنید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *